Zpověď šílené matky

Podtitul: Upřímný pohled na mateřství

Lucka Bohemia - 2013
ISBN: 978-80-904302-6-6

Lucka Bohemia (2013) 978-80-904302-6-6 176

Kniha populární americké blogerky o mateřství nejen pobaví, ale také zapůsobí svou brutální upřímností jako skvělý protilék na příliš seriózní výchovné příručky, které v rodičích vzbuzují hrůzu, že ve výchově svých dětí neobstojí. Autorka je známou osobností sociální sítě Twitter, pravidelně se vyjadřuje k otázkám rodičovství v mnohým novinách a časopisech, včetně The New York Times, CNN, Redbook a Ms. Magazine. Její stránky www.scarymommy.com mají v průměru měsíční návštěvnost vyšší než 750 000. „Šílená matka“ se odvažuje mluvit o věcech, které si myslí většina matek, ale málokterá z nich má odvahu je říci nahlas. Výstižně se k tématu knihy vyjádřila autorka bestselleru Ďábel nosí Pradu Lauren Weisbergerová: „Zahoďte elegantní boty na vysokém podpatku a postavte se tváři v tvář realitě – ještě jste neměly krutějšího šéfa, než je vlastní dítě.“ (Založil/a: Krejdom)

Jill Smokler Jill Smokler

Morsie
  9. 4. 2013, 12:23
Téhle knížce jsem moc velké naděje nedávala, ale o to víc mě překvapila. Opravdu výborná věc s parádním humorem a hlavně sarkasmem - od začátku až do konce jsem se smála. A to ani nejsem žádná matka! No a po přečtení Šílené matky uvažuju, že to tak možná zůstane i natrvalo :D Opravdu doporučuju. Jinak pokud vás zajímá můj názor a chce se o knížce dozvědět víc, skočte se podívat sem: http://mirkakaraskova.blog.idnes.cz/c/328977/Zpoved-silene-matky.html