Sexuální inteligence

Sexuální inteligence

Podtitul: Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme

Originální název: Sexual Intelligence: What We Really Want from Sex and How to Get It
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Noxi - 2012
ISBN: 978-80-8111-112-9

Noxi (2012) 978-80-8111-112-9 208

Chcete prožívat příjemný a radostný sex?
Pak vězte, že se obejdete bez jakékoli techniky, dokonalého těla či beznadějně vášnivé lásky. Co potřebujete, je sexuální inteligence.
Změnte způsob uvažování o sexu a změníte svůj sexuální život – navždy!
Pokud za celý život přečtete jen jedinou knihu o sexu a vztazích, měla by to být tato. Je vítaným lékem na všechny nevyhnutelné sexuální obtíže, které vás mohou potkat.
Ostřílený rodinný terapeut a sexuolog, v ní rozebírá problémy, které lidstvo trápí odpradávna, s hlubokým pochopením a nabízí originální, často provokativní řešení k zlepšení vztahu k vaší sexualitě.
Dozvíte se, proč se máte při sexu přestat pozorovat, proč nemáte věnovat pozornost své „výkonnosti“ a tomu, zda je vaše sexuální chování „normální“.
„Nepomáhám lidem při sexu lépe ,fungovat‘, ale učím je, jak se při sexu uvolnit, aby si ho lépe užili – ve svém těle, se svým partnerem, v dané situaci,“ tvrdí Marty Klein.
A to je něco, po čem toužíme všichni – vzrušující sex, který nás bude naplňovat v každém období života. (Založil/a: Moreanne)

#vztahy  #sex
Marty Klein Marty Klein
*1950

Morsie
  16. 4. 2013, 10:40
Právě dočteno! Musím uznat, že je to hodně poučná a přínosná kniha. Moc se mi líbí ten přístup k sexu, který nás pan Klein učí - je to určitě ta správná cesta. Dost často jsem se taky nasmála hlavně v částech věnovaných klientům. Rozhodně bych tuhle knížku doporučila všem, ať už problémy mají nebo ne, ať jsou mladí nebo staří. Myslím, že každý si v tom najde to své.