Eva Evě

Eva Evě

Podtitul: od srdce k srdci...

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Návrat domů - 2006
ISBN: 80-7255-129-9

Návrat domů (2006) 80-7255-129-9 192 tvrdá vazba

Pokud jsi mladá dívka, která se snaží najít své místo v tomto světe, určitě se ti následující a podobné otázky honí hlavou Naše pramáti Eva také čelila několika otázkám a chybovala. A po ní jedna „Eva“ za druhou. Ale skvělou zprávou je, že chybami se člověk učí.
Mám věřit tomu, co mi o sexu říká mé okolí? Co je pravda a co je lež? Jak to myslel se sexem Bůh, jeho stvořitel? Dá se dnes čekat se sexem až do svatebního dne? Je pro mě příliš pozdě? Jak mohu napravit chyby, které jsem udělala? Jak poznám toho pravého? Jak poznám, že ho mám opravdu ráda a on mě? A co když nemám ráda ani sama sebe? Co když se budeme muset rozejít? Jakou roli má hrát v našem vztahu Bůh? A co rodiče? A co když Bůh chce, abych zůstala sama?
České křesťanské „Evy“ otevírají své životy a srdce a jsou až bolestně upřímné. Předávají své zkušenosti a moudrost hluboce osobním a laskavým způsobem, jako by to byl rozhovor s blízkou přítelkyní „od srdce k srdci“. Jejich životy jsou svědectvím o výhrách i prohrách. (Založil/a: Krejdom)