Jmenuji se Stilton, Geronimo Stilton

Jmenuji se Stilton, Geronimo Stilton

Albatros - 2011

Albatros (2011) 128

Vážení přátelé hlodavci, vítejte v MYŠPARÁDNÍCH DOBRODRUŽSTVÍCH Geronima Stiltona. Tento výjimečný myšák žije v Myšákově na podivuhodném Myším ostrově, který vypadá jako plátek sýra a leží v jižní části Krysotického moře. Geronimo ve volném čase sbírá historické kůrky od parmazánu z 18. století, ale hlavně strašně rád píše knihy, v nichž vypráví o svých příhodách. Na stránkách této knihy se vám představí i s celou redakcí Hlodavcových listů a vy tak rovnýma nohama či přímo po hlavě můžete skočit do kolotoče dobrodružství a veselých příhod. Ale pozor! Bolení břicha od smíchu není vyloučeno! (Založil/a: hynekrytíř)

Geronimo Stilton Geronimo Stilton

Magyana
  29. 1. 2014, 16:39
Popravdě, tohle není zrovna literatura, kterou bych svému dítěti četla kdovíjak ráda. Dočetli jsme to jen proto, že na tom syn trval...
Ne že by to bylo úplně hloupé, ale nějak nejsem fanynkou Geronima Stiltona. Asi to bude věkem. :o)