Star Wars: Ruka odplaty

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Egmont
ISBN: 978-80-252-2100-6

Egmont 978-80-252-2100-6 408

Osud povstání závisí na dalším kroku Luka Skywalkera. Ale našli povstalci bezpečné přístaviště, nebo smrtelnou past?

Osm měsíců po bitvě o Yavin povstalci zoufale potřebují novou základnu. Když je osloví guvernér Ferrouz ze sektoru Candoras s nabídkou útočiště výměnou za ochranu proti cizímu diktátorovi Nusovi Esvovi, vyšle povstalecké velení Luka, Leiu, Hana a Chewieho, aby zhodnotili situaci.
Ke Candorasu míří také Mara Jade, Císařova ruka, spolu s pěti samozvanými strážci pořádku, kteří si říkají Ruka odplaty. A jejich úkol? Potrestat Ferrouzovu velezradu a nadobro rozdrtit rebely.
V této ošidné hře, v níž se v každé zradě skrývají ještě další, však stále ještě zbývá zahrát jednu divokou kartu. (Založil/a: Richs)

corran
  24. 11. 2015, 16:16
Tohle je výstřel slepým nábojem. Příběh obsahuje množství známých postav, ale klubíčko je pořádně zamotané a na konci není žádná sladká odměna. Chybí provázanost se zbytkem galaxie.
germik
  13. 4. 2016, 17:05
Mně naopak celkem nadchla. Během celého děje vyskakují nové a nové zvraty, člověk si není jistý vůbec ničím...