Tvůj anděl strážný

Tvůj anděl strážný

Podtitul: Cesta ke skvělé budoucnosti

Originální název: Your Guardian Angel Needs You!: How to Step into a Remarkable Future
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3668-1

Knižní klub (2013) 978-80-242-3668-1 240

Mysleli jste si, že andělé nejsou nebo že nám přicházejí na pomoc, jenom když jsme v nouzi? Theolyn Cortens vysvětluje, že anděl strážný je náš věrný a stálý rádce, náš spolehlivý přítel. Můžeme si k němu vytvořit důvěrný vztah a s jeho pomocí nejen překonat nejrůznější potíže a traumata, ale i nahlédnout do vyšších dimenzí. To je důležité právě v současnosti, kdy dochází k řadě globálních proměn. Chceme-li vidět svět v novém světle a „vstoupit do skvělé budoucnosti“, je vhodné pravidelná meditace. Kromě návodu, jak se naučit meditovat, obsahuje kniha řadu cvičení, řízených vizualizací a užitečných praktických doporučení, týkajících se životosprávy, mezilidských vztahů a nezbytného „jarního úklidu“, který by měl změnit k lepšímu naše zdraví fyzické, citové i duchovní. (Založil/a: Moreanne)