Prostě láska

Prostě láska

Nezjištěno / Jiné - 2013

Nezjištěno / Jiné (2013)

Laura má na první pohled vše, po čem ženy touží. Má vlivného manžela, šikovnou dceru Susan, žije v krásném bytě a nouzí rozhodně netrpí. Jenže není všechno zlato, co se třpytí, a za leskem ideálního života se odehrává její soukromé drama, kdy se musí vyrovnávat s věčnými nevěrami svého muže.
V Lauře všechno křičí, že by měla tento vztah opustit, ale nedokáže k tomu najít odvahu. Bojí se udělat krok do neznáma, bojí se o všechno přijít. Až veliký zlom v jejím životě ji přinutí uvést věci do chodu a konečně začít žít po svém. Jenomže dokáže to? Není Laura už natolik svázaná životem v područí, aby se skutečně naučila žít svobodně? Jde to ztěžka a za cenu spousty omylů, ale nakonec se Laura přece jen nadechne a začne ŽÍT. (Založil/a: Moreanne)

Eve Adamson Eve Adamson

marta-b
  22. 6. 2014, 15:58
Prvotina americké autorky s českými kořeny se mi četla moc dobře. Bavilo mě sledovat dvě časové linie a líbila se mi i tak trochu syrovost jejího literárního stylu, s jakým Adamsonová píše. Musím říct, že mi její styl dost připomíná Ivu Pekárkovou, která má shodou okolností taky české kořeny a žije v New Yorku. Tenhle příběh Laury a její rodiny prostě stojí za to si přečíst.