Dvojí spravedlnost

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fantom Print - 2013
ISBN: 978-80-7398-210-2

Fantom Print (2013) 978-80-7398-210-2 256

Poté, co vlkodlaci vystoupili na veřejnost, si nemohou dovolit negativní publicitu. Přestupky, které by se v minulosti daly přehlédnout, musí být nyní tvrdě potrestány.
Napětí ze špinavé práce, kterou Charles pro otce odvádí, si na něm vybírá krutou daň. Hrozí, že z kata se stane odsouzený…
Smečce proto příjde vhod, když ji FBI požádá o pomoc s případem sériového vraha. Charles a Anna jsou vysláni do Bostonu, v naději, že Charlese nová práce zklidní.
Oba brzy zjistí, že nejen poslední oběti byli vlkodlaci. Někdo si vzal na mušku jejich druh. A Charles s Annou ze sebe udělali zřetelný cíl… (Založil/a: trynitrix)

Nnelly
  15. 2. 2013, 20:46
Lepší než předchozí díly... příběh se vývíjí a podle konce se zdá, že celý svět vlkodlaků, lidí, fae a dalších by mohl dostát úplně nov pravidla.
Tuhle sérii mám radši než Mercedes.
Blueberry
  6. 7. 2014, 17:26
Po vynikajícím Lovišti mě Dvojí spravedlnost vůbec nebavila. Jakoby ani psaní tohoto dílu nebavilo samotnou Patriciu. Plochý a bezvýrazný děj, předvídatelná zápletka, díl sepsaný jen tak z nutnosti zaplnit nějaký prostor nějakým dějem. Pro mě zklamání.
silvaren
  20. 2. 2013, 17:28
Jako obvykle je celý příběh vybroušený do posledního písmenka. Vlkodlaci Briggsové se řídí zákony dominance a submise, přesně tak, jak to dává smysl. Miluju způsob, jakým jejich chování nastavila. Není to odpočinkové čtení, musíte u toho dost přemýšlet, ale Charlesovi, Anně, Branovi a ani Isaacovi nelze odolat a rozhodně to stojí za to. 90%