Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87413-24-1

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87413-24-1 156 Nakladatelství Zdenky Blechové

To, co je v této knize napsáno, se vám možná bude zdát nepochopitelné. Je to jako kdybyste vyprávěli člověku, který žil před 100 lety v partnerství, o kterém rozhodovali jeho rodiče, že se bude moci za 100 let rozhodnout sám s kým bude žít, a ani to nebude muset rodičům sdělit a žádat je o svolení. A tak za dalších 100 let se bude žít opět úplně jinak a my se to postupně učíme už teď. Proto se nám nelíbí současné partnerské vztahy, neboť jim nerozumíme. Dosud fungovaly takto a nyní nefungují a my nevíme jak dál. Nechce se nám do změny, bojíme se jí. Ale časem budeme rádi, že ta změna přišla a už by se nám nechtělo žít zastaralým způsobem života. Taky by se vám nyní nelíbilo, kdyby o vás rozhodovali vaši rodiče jako před 100 lety. A tak tato kniha vám vysvětlí, co se právě odehrává v partnerských vztazích, na co se připravujeme a co nás čeká v budoucnosti. (Založil/a: ssuva)