Spoutaná

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-692-4

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-692-4 344

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív…
Očekávaná druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News).

Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě… (Založil/a: kristynak95)

VerenaLord
  1. 12. 2013, 0:01
Druhý díl je o poznání slabší, než Obnažená, ale pořád to není až tak zlé. Opět pokračuje klasické trio scénářů - sex, problém, hádka. Proč někdo nedokáže napsat něco originálního a vždy se zaměřuje na již vydané knihy a kopíruje je?
Pend
  15. 6. 2013, 14:00
Pokračování ve stejném duchu: ona ho miluje, mají spolu sex, nemůže ho ani vidět, pak spolu mají sex, ztropí žárlivou scénu, pak spolu mají sex, políbí jiného, pak spolu mají sex, do toho vytahují problémy z minulosti, pak spolu mají sex...
Adri-Anna
  22. 9. 2013, 18:16
Mnnooo jako nic moc :-( Stále ruka někde, něco někde, zamilovaní, odmilovaní... a pořád dokola. Víc se měla rozvinout ta "detektivní" zápletka. Už mě to jejich skotačení docela nudí, a to je teprve druhý díl :-D :-D
Nnelly
  22. 6. 2013, 21:23
čtivý to je, jednoduchý taky, jako přes kopírák z prvního dílu... milují se, hádají se, šukají (atd atd)... nemám ráda knihy, které jsou psané na několikadenní úseky, kde se vlastně nic moc nestane a proto můžou mít miliardu pokračování
Veronika
  25. 3. 2015, 20:59
Už keď som teda prvej časti dala jednu hviezdu, toto si nezaslúži ani jednu. Neviem, prečo som sa k tomu nakoniec odhodlala, ale seriózne s takými knihami už končím. Dala som tomu šancu, ale skončila v Las Vegas. Viac nedám.
Evelýny
  21. 3. 2015, 19:42
Bohužel ani v druhém díle autorka svůj stín nepřekročila a já to ani nečekala. Ke konci mě překvapila detektivní zápletka, ale opět zpracovaná velmi povrchně. Opět se v knize našly docela zábavné pasáže, ale ta hromada sexu, to je fakt stupidní. Nejsem sice žádný sexuolog, ale tato rádoby spisovatelka by možná nějakou konzultaci potřebovala.
moonchild
  12. 11. 2013, 16:29
Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené...........
svenny
  27. 6. 2013, 1:19
Sam jsem zvedavy za jak dlouho se vzpamatuji po prvnim desive spatnem dilu a odhodlam se precist druhy. Zatim pouzivam k rekonvalescenci Asimova a funguje docela dobre, tak snad uz brzy...
W
  15. 5. 2013, 15:54
Děj byl ve druhém díle více napínavý, především na konci to bylo fakt vzrůšo. Tak snad se třetí díl vydaří minimálně stejně, jsem zvědavá jak to mezi nimi nakonec bude. Eva i Gideon jsou složitými postavami a to ději trošku přidává, ikdyž po každé hádce mezi nimi bylo jasné, že se dají opět dohromady - dříve či později.
racice3
  30. 6. 2013, 7:51
Ze začátku to bylo příšerné a měla jsem chuť knihu odložit, připadala mi celá ještě k většímu smíchu, než 1. díl-a možná proto jsem se nakonec rozhodla číst dál, jistou nevysvětlitelnou poutavost to prostě pro mne má...Jelikož jsem dočetla, tak i já můžu napsat, že se mi to líbilo více, než 1. díl. Kniha mě dokázala konečně i eroticky navnadit (což se 1.mu dílu-ale i začátku tohoto nějak moc nedařilo). Nakonec se začalo i něco málo dít, asi jak ubylo sexu..a Gideon konečně malinko promluvil...A ano, těším se na třetí díl :-)
martinexa
  17. 4. 2013, 0:42
Jo, bylo to lepší než první díl musím uznat, protože ten konec byl prostě a jednoduše dobře vymyšlený, ale to jejich chování? Po každé stránce jsme měla chuť je nakopat. Proč se hlavní postavy chovají pořád jako v prvním díle? To prostě nepochopím.
klaranapoli
  9. 4. 2013, 19:07
Jak již tady bylo řečeno, i já jsem měla chvílema jakousi nechuť číst, dál, protože to chování obou postav bylo naprosto stupidní. Do půlky knížky to byla jen nuda a samej sex, napínavý to bylo až tak nějak ke konci. Ale rozhodně si radši přečtu 100x padesát odstínů šedi i temnoty než podruhé toto. Nic moc
AnnaNawaro
  27. 3. 2013, 22:27
Nevím jsem na rozpacích opět mě Eva nutila knihu zavřít, ba co víc tentokrát i Gideon chvílema se mi to vyloženě nelíbilo. Ne snad že by kniha byla špatně napsaná ale prostě chování postav. Vše jsem přetrpěla neboť i přese všechno je Spoutaná velice čtivá a konec stojí za to nebo spíš ke konci no :)
welink
  18. 2. 2013, 9:54
Knihu jsem přečetla za dva dny, je stejně čtivá jako první díl. Místy mě chování postav trochu zaráželo, hlavně její. Ale asi to tak má být vzhledem k narušeným povahám obou postav. Líbilo se mi jakým směrem se příběh odehrává, až na ten konec. Obsah rozhovoru mezi Evou a jistou paní (raději nebudu psát o koho jde), po kterém se Evě objasní spousta věcí, mi přijde utopie. A nevím jak chce spisovatelka obhájit v dalším díle to co Gideon udělal. No uvidíme.
Al.Pou.
  8. 5. 2013, 10:05
Tak jo... to bylo lepší než první díl a mile mě to překvapilo, i když jsem chvílemi měla chuť to zavřít... Konec byl dobrý, ale tak nějak jsem to asi čekala. Celkem se těším na třetí díl, protože Crossfire se čte opravdu snadno (stejně jako Padesát odstínů) - je to prostě odpočinková literatura
marr13
  2. 3. 2013, 18:03
Uf,tak to 100% předčilo mé očekávání.Je Lepší než první díl,ale chápu,že hlavní postavy se museli seznámit a vytvořit si na sobě závislost,aby to mohlo pokračovat.Je to velice emotivní kniha,spisovatelka si zahrává s city nejen hlavních postav,ale i čtenářek.Od začítku této knihy se nestačíte ani pomalu nadechnout,jak postavy jedou jednou nahoru a pak zase dolů.Pořád se něco děje,žádný klid a když už je na pár stránkách,tak se zase něco semele.A to opravdu až do konce. Doufám,že závěr bude ještě lepší.
Radím čtenářkám odložte 50 odstínů a vrhněte se na tuto sérii.Dostane vás.
P.S:Věnování Noře Robert je příhodné,protože mám pocit,že Eva a Roarke je i v té knize.
Markéta Mikšíková
  30. 5. 2014, 14:17
Kdybych tu knihu nikdy nečetla tak jsem o nic nepřišla. Přesto musím připustit, že mám asi nějakou úchylku. Přese všechny vlastní kritické argumetny jsem si nemohla pomoci a knihu dočetla. Asi jsem potřebovala důkaz, že se stane něco víc než jen sex.. Trochu si říkám kam až se pohádka o princi na bílém koni může posunout. Proč se dnes stává symbolem dokonalosti tajemný, nebezpečný, majetnický, narušený, vážný, svalnatý, nechutně bohatý chlap, kterého se snažíme přesvědčit že může být milovaný a milovat... Doufám jen že každá žena která si takovou knihu přečte dokáže stát nohami pevně na zemi a nečeká že si takového cvoka najde ve skutečnosti, včetně té neustálé sexuální potřeby..
Markyy
  4. 3. 2013, 14:33
Je lepší než první díl, začínají se zde odhalovat Gideonova tajemství, kniha je napínavá, čtivá, prostě úžasná !! Naprosto mě nadchla!! Radím čtenářkám/čtenářům, kteří si přečetli první díl a moc je nenadchl, ať si koupí tento druhý díl: Spoutaná a rozhodně nebudou litovat. Přece jen je to trilogie a ta by se měla dočíst! Rozhodně tedy tuto knihu doporučuji !!