Cirkus Maximus

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Egmont - 2013
ISBN: 978-80-252-2101-3

Egmont (2013) 978-80-252-2101-3 336

Strážci minulosti jsou opět ve velkém nebezpečí. Zásoby atomia, nezbytné látky, která jim umožňuje cestovat časem, se hrozivě ztenčují. Jake a jeho přátelé jsou proto vysláni na další dobrodružnou výpravu. Krutá zrada však způsobí, že nevědí, komu mohou vlastně věřit. Na scénu totiž vstupuje nový a ještě mnohem nebezpečnější člen zločinné Zeldtovy rodiny, který má v plánu ovládnout starověký svět. A tak jsou strážci nuceni cestovat dále do minulosti, daleko hlouběji než kdy předtím, aby zachránili tehdejší svět i celou planetu pro budoucí generace.
V tomto pokračování příběhu čeká strážce minulosti další vzrušující dobrodružství, které je zavede přímo do samého středu starověkého světa, do ulic Říma v době jeho největšího rozkvětu. (Založil/a: Moreanne)

Damian Dibben Damian Dibben
*1965

Bloodym
  16. 12. 2013, 20:25
Druhý díl jde hlouběji do minulosti než první. Jake je zkušenějším cestovatelem v čase, znala jsem kladné i záporné postavy, ale přesto jsem v tom měla poněkud větší zmatek než v prvním díle, o kterém se domnívám, že byl povedenější.