Zloději lidí

Zloději lidí

Metafora - 2013
ISBN: 978-80-7359-263-9

Metafora (2013) 978-80-7359-263-9 352

Když se dva mladí lidé, Krista a Jack, vydají na noční vyjížďku do pouště, nečekají, že by se mohlo stát něco hrozného. Romantika se však brzy změní ve smrtelné nebezpečí a oni dva v kořist, která se dá zpeněžit.
Kristina matka Nita Moralesová se však domnívá, že její dcera prostě utekla z domu. Přesto se obrátí na Elvise Colea, aby ji našel a přivedl nazpátek.
Skutečnost je však mnohem horší. Ve hře jsou nelítostní bandité, kteří své zajatce bez milosti zabíjejí.
Lepkavá pavučina organizovaného zločinu se vzápětí začíná stahovat i kolem Colea. Jeho parťák Joe Pike má náhle plné ruce práce a místo dvou unesených teď musí najít tři. Není už ale na všechno pozdě? (Založil/a: Snicketka)

maurarita
  6. 8. 2015, 18:17
Zajímavá a poutavá detektivka která vás vtáhne do napínavého děje kdy se romantika mění ve smrtelné nebezpečí
DejnaDee
  6. 1. 2016, 19:24
Kniha byla po slohové stránce příjemně napsaná, skladba vět, volba slov, větná spojení se dobře četla a obsah byl srozumitelný - styl psaní byl jednoduše řečeno brilantní, téma vskutku zajímavé a na dnešní dobu skutečně velice aktuální. Ale i přes všechna tato pozitiva, mě kniha neoslovila, nedokázala jsem se ztotožnit s hlavními postavami a skutečnost byla taková, že mě příběh nebavil. Dočetla jsem jen proto, že nerada odkládám nedočtenou knihu.