Rocková kytara 1

Rocková kytara 1

Podtitul: Páté aktualizované vydání

Originální název: Rocková kytara 1

Velmi úspěšná učebnice, která vznikla na základě hlubokých pedagogických zkušeností autora (viz závěrečné reference v učebnici). Jednotlivé kapitoly či jejich části jsou prověřeny letitou praxí v oboru, sestavy problémů a témat vznikala na základě nejčastějších dotazů nejen adeptů autorovy První české rockové kytarové školy, ale i jeho fanoušků (hraje ve skupině Stará škola) a čtenářů časopisu MUZIKUS. (Založil/a: taeky)

Alduin
  26. 3. 2014, 20:59
Výborná kniha, řekl bych až nezbytná pro samouky a začátečníky. Shrnuje základní teorie hraní na sólovou kytaru s praxí, kterou jistě ocení i zkušenější "trsači". Obsahuje návody, jak si vybrat kytaru a její příslušenství a jak se o ně starat. Základní akordy jsou samozřejmou nutností každé kytarové publikace. Naučíte se základní hudební stupnice a módy. Nejvíc se mi líbily finty, které používají i kytaroví velikáni.
edulla
  5. 3. 2016, 20:37
Přestože jsem nedovedla znalosti z knihy aplikovat, tuto knihu si pamatuji nejvýrazněji ze všeho, co jsem v tomto směru poznala. Třeba se k ní někdy vrátím.