Originální název: Good in Bed

Nezjištěno / Jiné - 2015
ISBN: 978-80-7498-021-3

Nezjištěno / Jiné (2015) 978-80-7498-021-3 496
Metafora (2001) 80-86518-06-X 405

Candace Shapirovou, redaktorku známého filadelfského časopisu, jednoho rána potká šok. Její bývalý přítel Bruce se rozhodl podělit se o podrobnosti jejich vztahu s miliony čtenářek populárního ženského magazínu. Cannie to spravedlivě rozlítí, zvlášť když se dočte o svých nejintimnějších partiích, o svých "postelových" zvycích a o spoustě dalších pikantností. Nejhorší na tom ale je, že bídák Bruce se nijak netají s tím, že mu Cannie připadala - tlustá! Přestože zlosyna Bruce touží přinejmenším stáhnout z kůže, zároveň ho pořád ještě miluje a horoucně si přeje, aby se vrátil. Na malou chvíli jí sice svitne naděje, ale nakonec je z toho jen "úlet" ze soucitu a poslední sbohem. Cannie je opuštěná, rozzlobená a - tlustá. Zlobí se na celý svět. Svět se ale nezlobí na Cannie a nabídne jí úžasnou šanci: přátelství s hollywoodskou hvězdou Maxi, která je ve skutečnosti úplně jiná než na lesklých stránkách časopisů. (Založil/a: skjaninka)

Evelýny
  30. 9. 2015, 18:48
Některé knihy vás upoutají od začátku do konce, u některých je výborný začátek, ale ztěží je dočítáte, no a pak zbývají ty, které vás zpočátku ničím neupoutají, ale od konce se nemůžete odtrhnout - a to je případ této knihy. A ještě jsem se plně ztotožňovala s Cannie. I já stále držela diety, i mně doporučovali pohyb, i já se vyhýbala zrcadlům. A vtipnost hlavní hrdinky je pouze jedním s dalších bonusů této knihy. A když si při dočtení příběhu uvědomíte, že váš otec vás měl doopravdy rád takovou, jaká jste, stál při vás do konce svého života - tak vlastně kniha přinesla i něco navíc. ,,Mám tě ráda, tati, a zdravím tam nahoru".
Druhý díl této knihy - Správné holky - mám již připravený, ale čuju čertovinu.
Makyyy
  16. 11. 2015, 10:51
Nazev i prebal knihy hodne zavadejici :-) .Toto dilo,ac patri vicemene do skatulky "zenskych romanu",neni plytke ani druhorada cervena knihovna.Hrdinka nepatri mezi etericke krasky,ale je holka krev a mliko - devce do nepohody,je snadnejsi se s ni ztotoznit a uverit jejim myslenkovym pochodum.Prijemne cteni,dobre zapadlo do me melancholicke nalady.Doporucuji