Prokletí

Prokletí Originální název: Damned

Brána - 2012
ISBN: 978-80-7243-613-2

Brána (2012) 978-80-7243-613-2 344

„Písničky tě nezradí,“ říká Ligabue. Ale lidé ano. Cathy, modrooká osmnáctiletá černovláska, to zjistila, když ji zradil Mirko, její první láska. Proto sbalila svou kytaru a opustila rodnou Neapol, aby se vypravila do Německa za svou matkou. Chtěla tam ze střípků znovu poskládat své zlomené srdce. Ale Cathy neví, že ji v ponurém německém městečku Madenburgu čeká osud. Osud v podobě Tristana a Konstantina Von Schadenových, zpěváka a baskytaristy známé skupiny Prokletí. Dvojčat, jež nemají vůbec nic společného – kromě mimořádné krásy a téměř hypnotické síly. Vstoupí do Cathyina života a připraví ji o všechny dosavadní jistoty, protože ukrývají dávné tajemství. Cathy brzy pochopí, že jednoho z nich skutečně miluje, ale že ne vždy láska všechno zachrání. Ačkoliv to ještě neví, jejím osudem je bojovat proti Zlu. A proti temným stvořením, mezi něž patří i bratři Von Schadenovi. (Založil/a: Samie)

Claudia Palumbo Claudia Palumbo
*??.??.1991

teroosh
  21. 8. 2014, 19:20
Vykrádačka Stmívání jak vix. Navíc dost hrozně napsaná a s koncem na ubohých asi deset stránek. Óda na Tokio Hotel. Pro mě celkem hrůza.
Betty96
  7. 1. 2015, 13:22
Dost mi to připomínalo Stmívání, ale jinak bych řekla, že je to docela slušně napsané, dobře se to čte. Jediný co mě opravdu dost naštvalo je konec. Moc urychlený, jakoby autorka už nevěděla jak to má napsat. Takže v podstatě celá knížka skoro o ničem a když už přijde něco zajímavého tak se to shrne na pár stránek. Tímto mě ta kniha opravdu zklamala.