Malá zemětřesení

Malá zemětřesení Originální název: Little Earthquakes

Metafora - 2006
ISBN: 80-7359-057-3

Metafora (2006) 80-7359-057-3 436

Becky je baculatá kuchařka, která má sice úžasného manžela, novorozenou dcerku a uznávanou restauraci, ale zato ji osud obdařil vpravdě pekelnou tchyní. Kelly pracuje jako organizátorka večírků a zuřivě se snaží co nejúspěšněji skloubit práci a mateřství. K tomu se jí po bytě plouží nezaměstnaný manžel, který se nejen zapomíná holit, ale občas už ani nepovažuje za nutné zapínat si kalhoty. Ayindin manžel, basketbalová hvězda, zničí její důvěru v tom nejzranitelnějším okamžiku a vystaví tak svou rodinu zničující pozornosti médií. A pak je tady Lia, herečka, která po strašlivé tragédii opustila svou hollywoodskou kariéru i manžela, aby začala nový život. Od prvních stránek nás autorka hodí rovnýma nohama do života svých postav a až do konce ani na chvíli nezpomalí... Tahle hořkosladká komedie by mohla být dokonalou učebnicí pro prvorodičky, protože krásně, ale bez příkras vypráví o celé té hrozné i nádherné směsici radosti a zlosti, kterou přinášejí ty vyměšující, říhající a ječící ranečky naše milované děti. (Založil/a: skjaninka)