Zamilovaní andělé

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3871-5

Knižní klub (2013) 978-80-242-3871-5 176

Novela zasazená do světa Andělů.

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky.
A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem... (Založil/a: Anet.17)

Lauren Kate Lauren Kate
*21.03.1981

moonchild
  12. 11. 2013, 17:20
Fascinující sbírka čtyř milostných příběhů,zasazených do světa Andělů Lauren Kateové.Vystupují v nich známé postavy z předchozích knížek:Miles,Shelby,Roland,Arriane a samozřejmě Luces Danielem.
Radka Pařízková
  15. 3. 2015, 18:41
Pěkné doplňující čtení, kde se vyobrazují i druhé neznnámé tváře našich hrdinů. A začneme je vnímat úplně jinak. Pěkné počtení
Samie
  26. 12. 2014, 14:08
Krásná knížka :-) A hlavně jsem si u ní krásně odpočinula :-) Celá série je prostě úžasná (teda pro mě) a těším se na film, který bude mít premiéru někdy v roce 2015.
-M
  7. 8. 2013, 11:12
Celá série Andělé mě strašně bavila, takže jsem novelu nemohla vynechat. A strašně příjemně mě překvapila, všechny čtyři příběhy jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbilo, jak na sebe hezky navazovaly.
Linerkin
  3. 4. 2014, 16:03
Celkem jsem se těšila na to, že se dozvím Camův příběh... Trochu mě to sklamalo, když jsem se dozvěděla, že tam o něm nic takového není...