Plastikový svět

Originální název: Plastikový svět

Wolf Publishing - 2007
ISBN: 978-80-254-0106-4

Wolf Publishing (2007) 978-80-254-0106-4 248

Vezměte tuctovýho kluka, outsidera co se náhodou připlete do cesty dějinám. Jednu mystickou holku, co zná ty správný lidi a umí udržet tajemství. Přidejte rockovou hvězdu, pojídající na koncertech svý muzikanty, obtloustlýho padesátníka, kterej má ambice stát se guvernérem a psance, co strávil většinu života pod zemí. Do toho namíchejte exotickou směs koření, podivnejch vynálezů jako je vysavač paměti, drogy rostoucí na čipech telefonních ústředen, hvězdný remorkéry a simulátor smrti. Vhoďte je na planetu, kterou drancování nerostnejch zdrojů přivedlo na okraj zkázy, hezky protřepte, zamíchejte a můžeme podávat. Plastikový svět, lehce bizardní příběh z budoucnosti, který má se současností společného více, než jsme si ochotní připustit. Již brzy ve vaší hlavě! (Založil/a: qpIfg381e3)

Honzissis
  29. 6. 2014, 21:37
Velice chytlavý a čtivý příběh a čtenář i docela dlouho věří, že z toho vzejde i nápadité a slušné zakončení, za které vlastně hrdina celou knihu bojuje... a ono zase nakonec nic. Každopádně Jil dostane každýho normálního chlapa, za tu má u mě autor velký plus. No a ještě k tomu dodám, že autor nemusel hlavního hrdinu na začátku díla předkládat, jako naprostého outsidera, když tomu tak není... No, ale jinak příjemné čtení.