Můj nesmrtelný ochránce

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Levné knihy KMa - 2012
ISBN: 9788073092252

Levné knihy KMa (2012) 9788073092252 328

Deidra McKayová má nebvyklé schopnosti - umí mluvit se zvířaty, která ji následují, kam se hne. Ba co víc, pokládají ji za svou bohyni. Krásná dívka žije na skotské Vysočině koncem šestnáctého století, v době, kdy je král Jakub ve vzdáleném Londýně a nad mravy nevzdělaného lidu ostřížím zrakem bdí obdoba inkvizice. Jeden z "vyvolených" má vyšetřit léčitelské nadání Deidřiných rodičů. Poté, co spatří krásnou dívku, je jí jako posedlý. Neustává ve svém pronásledování a Deidra se vypraví hledat pomoc u kdysi velmi těžce raněného Stephena, kterého ani její rodiče zcela nevyléčili... Stephen má vlastní důvod k tomu, proč Deidře pomoci při hledání baobhan sith - čarodějnice, která jako jediná může zrušit dívčino prokletí. On sám chce, třeba i výměnou za svou duši, být zase zdravý. Už kvůli tomu, že Deidra ho začíná přitahovat... (Založil/a: any08)

Jen Holling Jen Holling

Nikolka001
  28. 7. 2013, 18:15
Z knihy jsem opravdu překvapená. Velmi pěkný příběh. Četl se jednoduše a dokonce mě i docela bavil.Příběh o čarodějnicích,zvířatech,čarodějnicích pijících krev a mnoho dalších.V knize se objevuje i krapet erotiky. Tu já moc ráda nemám.Takže jsem se chvílemi nudila. Jinak pěkný odpočinkový příběh. :)