Sláva, bohatství a ambice

Originální název: Fame, Fortune and Ambition

BETA Dobrovský - 2013
ISBN: 978-80-7306-523-2

BETA Dobrovský (2013) 978-80-7306-523-2 176

Buďte bohatí - hmotně, psychicky i duchovně! To je hlavní motto dalšího souboru promluv mistra Osho, který odpovídá na otázky týkající se soutěživosti a ambic či touhy po penězích a majetku. A jeho odpovědi jsou jako vždy nesmírně provokativní, inspirativní a přínosné, protože se zaměřují na každodenní život a jeho problémy. Osho zdůrazňuje, že materiální bohatství se má využívat jako prostředek k příjemnému životu, jehož základem však má být hledání, zkoumání a objevování vlastní podstaty. Není třeba zříkat se peněz, ale člověk jimi nesmí být posedlý a nechat se jimi ovládat, protože pak jenom živí své ego, které mu brání v autentickém sebepoznání.
Vydalo nakl. BETA Dobrovský (Založil/a: ssuva)

Osho Osho
*11.12.1931 - †19.01.1990

Sniperjozef
  30. 12. 2015, 22:30
Osha mám rád. Je to osoba, která umí ukázat nové směry, jak se dívat na všední i nevšední věci. Poprvé nedávám u jeho knih 5*, protože mi zde něco chybělo. Nevibrovalo to se mnou tak jako jeho jiné knihy. Přesto opět musím doporučit všem... i když je někdy velmi obtížné nedávat emoce do toho, co Osho píše a nebrat si to osobně...