Originální název: Léto s kovbojem

XYZ - 2010
ISBN: 978-80-7388-351-5

XYZ (2010) 978-80-7388-351-5 221
Práce (1979)

Doubravka a vesnický mladík Honza Macháček - Ona je Psycholožka, on traktorista, který dočasně přišel o řidičský průkaz, takže teď pase družstevní stádo krav. Ona je na chatě se svým chlapcem Bobou, který ji pomalu přestává zajímat. Hlavně díky Honzovi... (Založil/a: romana_s)

Tojaheva
  2. 4. 2015, 18:53
Naprosto souhlasím s Chrispe. Knížka je stejně skvělá a vtipná jako film. Lehký čtení, při kterých přímo vidím pasáže z filmu.
chrispe
  25. 4. 2013, 11:59
Film Léto s kovbojem mám opravdu ráda a tak jsem byla hodně zvědavá na knihu. Předpokládám, že kniha tu byla první a proto jsem příjemně překvapená, že film knihu věrně opisuje - celé repliky, scény... Co mě dále překvapilo, byla úplně jiná atmosféra knihy a filmu. Kdo má Léto s kovbojem rád, rozhodně ocení, že se dostane do "hlavy" jak Doubravky, tak Honzy a dostane se mu jiný pohled na příběh. A taky... konec je kapku jiný, než ten filmový. :) Každopádně to je pěkná oddychovka na léto.