Ovládněte svůj mozek

Ovládněte svůj mozek

Podtitul: Poslední kniha o mozku a zrychleném učení, kterou budete potřebovat

Originální název: Ovládněte svůj mozek
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

BizBooks - 2012
ISBN: 978-80-265-0022-3

BizBooks (2012) 978-80-265-0022-3 320

Přáli byste si otočit kouzelným prstenem a díky tomu se snadněji učit a lépe ovládat svůj život? Nechcete se tím zdržovat a chcete prostě řešení? Anebo Vám to zní jako pohádka a nechcete být dětinští? Možná to bude pro mnohé překvapení, ale chcete-li se úspěšněji učit, musíte myslet alespoň částečně jako malé děti. Potřebujete fantazii a zvědavost. Potřebujete snít. Potřebujete používat ty části mozku, které mnozí nechali usnout. Probuďte je. Tato kniha je o probuzení mozků. V publikaci se seznámíte s jemnými detaily fungování podvědomé mysli. (Založil/a: Al-Borak)

Libor Činka Libor Činka

Alduin
  6. 4. 2014, 14:29
Zajímavá kniha. Většina lidí se neumí učit, příjde jim to nudné, nezáživné, po krátké době naučené zapomenou. Je to proto, že neznají fungování svého mozku. Mozek nemyslí v textech! Tato kniha vám umožní lépe využít kapacitu lidského mozku, jak si více zapamatovat, jak rychle obnovovat vzpomínky, jak rychle číst, jak se rychle a efektivně naučit cizí jazyk, jak si zapamatovat obsah knihy, jak být úspěšný a zvítězit. Nemyslím si, že po přečtení této knihy se z někoho stane superbedna, ale je velmi motivující, a to i pro levé mozky, jako jsem já. Kniha je celkově výborně zpracovaná, má kvalitní a doplňující obrázky, text je neskonale dobře ucelen, co jiného čekat...