Originální název: Robbery for Rascals
Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2180-5

Fragment (2014) 978-80-253-2180-5 200 Vyšlo pod názvem Bezva finta.
Fragment (2010) 978-80-253-1073-1 200 Vyšlo pod názvem Přepadení pro pokročilé.

Takhle vtipná kniha by měla být postavena mimo zákon! Smiff Smith se stal jedním z nejlepších žáků na Shwindlově zločinecké akademii. Jaké další zločinecké finty si osvojí? Jak bude ve studiu pokračovat jeho podobně nadaná spolužačka Alice Whiteová? Zažij další lekci na půdě zločinu!

První dva díly u nás vyšly v sérii s názvem Shwindlova zločinecka akademie. (Založil/a: Radulka)

Magyana
  16. 6. 2013, 8:54
Tady bych mohla klidně zkopírovat komentář, který jsem napsala u prvního dílu.
Dítě se baví, rodič se nudí...
A ty hloupé, rádoby vtipné, ale nanejvýš trapné poznámky, kterými autor příběh neustále přerušuje, jsem synovi mnohdy ani nečetla. Stejně se u nich nesmál a polovinu ani nepochopil.
Tři hvězdičky jsem dala proto, že je to koneckonců kniha pro děti a moje dítě to bavilo. Víc dát nemůžu, protože existuje spousta dětských knih, které baví i rodiče. Tato mezi ně nepatří.
RenataHopsinka
  29. 12. 2014, 10:16
Knížka je psána stylem pro děti, ale jsou zde i humorná místa, která pobaví. Pokud nejste fanouškem děckých knih tak se budete nudit.
honzik10
  1. 11. 2014, 9:24
Druhý díl byl trochu horší než první, první byl pěkný úvod... teď už toho bylo víc... jinak moc pěkná série