Alchymie věčnosti

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-252-7

CooBoo (2013) 978-80-7447-252-7 256

První kniha série Alchymie věčnosti.\r\nSerafina už zažila leccos. Na zemi strávila celých šest set let. Věčný život a bohatství mají ovšem vysokou cenu - životy nevinných lidí. Její přítel Cyrus před stoletími objevil alchymistickou metodu, která umožňuje duším střídat těla. A Seraphina teď už není schopna nést vinu za to, co provádí... Rozhodne se Cyruse opustit, utéct od něj a zemřít. Do cesty se jí však připlete šestnáctiletá Kailey a Sera je zničehonic v životě dívky, o které nic neví, a musí předstírat pravý opak. A její touha zemřít je najednou mnohem menší... (Založil/a: Kůstka)

Avery Williams Avery Williams

Kůstka
  5. 6. 2013, 14:55
Nepřekvapilo, ale ani nijak nezklamalo. S Hostitelem to rozhodně nemá nic společného. Po celou dobu čtení mi bylo líto rodiny a přátel Kailey, protože ta skutečná Kailey už vlastně nebyla a taky jsem nezáviděla situaci, ve které se Sera neplánovaně ocitla, nevěděla, jestli si vybrat sice krásný život, ale ne vlastní, ale ve lži a nebo jestli způsobit bolest všem lidem, kteří mají Kailey rádi a odejít. Čekám na další díl :)
Lucianna
  9. 4. 2014, 9:47
Nebylo to vubec špatné. Obsah mě od knihy malinko odrazoval a nakonec si myslím, že jsem udělala dobře když jsem po tomhle díle sáhla.:-)
Nnelly
  3. 8. 2013, 5:10
Je to nenáročný, přečteno za necelé čtyři hodiny, nedomyšlený, málo propracovaný, ale splňuje to všechno, co bych od podobné knihy čekala... chvílemi je to sice naivní až moc, ale čte se to krásně a po tom konci jsem opravdu zvědav na druhý díl, což se mi u podobných YA nestává moc často.
evulinkalinhartova
  20. 3. 2013, 20:10
Do knížky jsem se snažila začíst. Bohužel se mi nepodařilo, četla jsem do poloviny knížky a prostě nevím. Nechytlo mě to, ačkoli anotace je hezká a ukázka z knížky vypadá zajímavě, jenže mi to nešlo.
Třeba se do téhle knížky někdo začte a napíše skvělou recenzi a já se pokusím tuhle knížku dočíst. A snad se povede autorce Avery napsat lepší druhý díl :)
igdrasil
  13. 8. 2016, 11:37
Velmi zajímavé čtení. Kniha je velmi čtivá a velmi se mi líbila. Hlavní hrdinu jsem si také velmi oblíbila.