Sexuální síla a jóga

Sexuální síla a jóga Originální název: Sexuelle Kraft und Yoga

Aquamarin - 2008

Aquamarin (2008)

Světově proslulá a uznávaná učitelka jógy, spisovatelka, Elisabeth Haich ( u nás známá svou knihou Zasvěcení), se ve svém díle zabývá základní otázkou – do jaké míry se může navzájem propojovat sexuální síla a spiritualita. Odkrývá toto úžasné tajemství, ve kterém může člověk s využitím vlastní sexuální síly jednak oživovat své tělo, zvyšovat jeho životní energií a udržovat je stále mladým…Zároveň však může stoupající životní energií probudit svá vyšší nervová a mozková centra. Sexuální síla tlačí a nutí vědomí člověka k cestě vzhůru a žene ho stále výš a výš...Svou kompetentností je tato kniha výborným a jedinečným poradcem pro všechny, kteří hledají inspiraci na vlastní cestě jógy. (Založil/a: Ruciel)

Elisabeth Haich Elisabeth Haich
*20.03.1897 - †??.??.1994

vladislaus
  20. 6. 2013, 11:46
Nechce se mi ani věřit, že tuto knihu napsala autorka skvělého Zasvěcení. Tato knížka je plná teoretických frází a veškeré duchovní úsilí redukuje na ovládnutí sexulní síly. Kde jsou intelekt, emoce, filozofie, víra a další aspekty důležité k duchovnímu životu? Největší perlička jsou pasáže o vibracích lásky.