Pavoučí síť

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5230-5

Moba (2013) 978-80-243-5230-5 295

Lukášovi, platnéřskému tovaryšovi, se podařilo za přispění svého příznivce Lorenza Scorsiniho šťastně uniknout z Prahy, kde mu bylo několikrát ukládáno o život. Co mu asi přinese jeho nový domov, Miláno? Město platnéřských mistrů, ale i mistrů v používání dlouhých nožů. A proč se o něho zajímá vládce Milána a Lombardie Galeazo Visconti? A dokáže dosud tělesně slabý Lukáš přežít Castello Nuovo, kde jsou cvičeni nájemní ochránci lidí a zároveň jedni z nejzručnějších vrahů? A uchoval si Lukáš svou schopnost lézt po zdech a střechách? A mohou být slepice velké tak jako člověk? A je pro Lukáše Angela, Scorsiniho dcera, po sňatku s jiným mužem už navždy ztracena? (Založil/a: Snicketka)

Casey
  6. 9. 2015, 22:54
Ale jo, mě se to líbilo. Sice jsem očekával trochu akčnější čtení a nakonec se z toho vyklubal hezký čtivý příběh, taková pohádka pro dospělé, která rozhodně neurazí. Pokud budou další díly, určitě si je budu chtít přečíst.
Noctua
  6. 4. 2013, 12:37
Pokračování příběhů Lukáše mě nezklamalo. Opět velmi pěkný příběh, s velkým množstvím epizod, které se v průběhu knihy pěkně spojují v celek a rozvíjejí příběh postav dopředu a i do budoucnosti. Z malého Lukáše se stává muž a jak se zdá má velké předpoklady vykonat velké věci. Doufám, že pan Niedl už pracuje na dalším pokračování.... Rozhodně doporučuji k přečtení.
Blindwolf
  29. 4. 2013, 17:19
Druhý díl jsem, podobně jako knihu Platnéř, přečetl doslova jedním dechem. Poutavý příběh plný zvratů a neočekávaných situací, který vás vtáhne do děje. V celé knize se skloubí akce a napětí s trochou tajemna také špetkou lásky. Opravdu kvalitní historický román, jednoznačně doporučuji.