Zloděj nebes

Zloděj nebes Originální název: Thieves of Heaven

Domino - 2006
ISBN: 80-7303-321-6

Domino (2006) 80-7303-321-6 311

Je to nejstřeženější poklad na světě. Obsahuje dávné tajemství. A to tajemství musí zůstat skryto... V maličké, silně opevněné místnosti severně od Sixtinské kaple se chystá k činu mistr zlodějů. Michael St. Pierre si zakládá na tom, že dokáže nepozorovaně proniknout i do těch nejstřeženějších míst a odnést vše, pro co přišel, aniž by po sobě zanechal stopy. Dnes to bude důležité víc než kdy jindy, protože na něj čeká nejtěžší úkol v celé zločinné kariéře: na zakázku záhadného cizince má ukrást největší poklad Vatikánu: dva starobylé klíče, zlatý a stříbrný. Michael netuší, k jakému zámku klíče patří. Bohužel netuší ani to, čeho se vlastně dopustil. Jako obyčejný smrtelník se dotkl nedotknutelného, a tak teď prchá z římských uliček až do kamenného kostelíku v Izraeli. Má s sebou jen ukradené klíče a sílící jistotu, že jeho nerozvážný čin bude mít vskutku děsivé následky... Ukradený poklad je totiž součástí dávného a přísně střeženého tajemství. Michael ho nikdy neměl poznat, ale teď už nemá na vybranou. Musí stanout tváří v tvář protivníku tak nebezpečnému a záludnému, že to překonává jeho nejšílenější představy... (Založil/a: skjaninka)

Richard Doetsch Richard Doetsch

ondrasek
  3. 12. 2014, 7:18
Tak tahle knížka mi vrátila lásku a chuť ke čtení. V poslední době jsem neměl šťastnou ruku při výběru knih, jejich čtení mě bolelo a neměl jsem z toho žádnou radost.
Ale Zloděj nebes mi tu radost vrátil zpět.
Skvěle, skvěle, skvěle. Kniha se čte sama, je nabušená akcí, láskou a přátelstvím a já se od ní nemohl utrhnout.
Richard Doetsch mě začíná hodně bavit, škoda jen, že u nás vyšly pouze 4 knihy.
orisi
  17. 1. 2014, 12:04
Bohužel . Domino odpovědělo na můj dotaz .

Zloděje andělů autor nakonec nenapsal... Jeho nejnovější kniha se jmenuje Half Past Dawn, ale tu bohužel vydávat nebudeme. Pokud se vám líbí Doetschovy knihy a hledáte něco podobného, doporučím vám Steva Berryho.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 18:21
Tato kniha se mi libila .Byli tam zajimave mista , města a hlavne se mi libilo to jak to bylo napsane čili děj .
MIKE15
  26. 1. 2016, 14:21
Nenáročná knížka na večerní čtení. Díky čtivému textu a krátkým kapitolám děj rychle utíkal. V sérii budu určitě pokračovat. Zloděje víry a Zloděje temnoty mám doma již připravené :)