20 000 mil pod mořem / 20,000 Leagues Under the Sea

20 000 mil pod mořem / 20,000 Leagues Under the Sea

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-7240-803-0

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-7240-803-0 175

Profesor Arronax ví vše, co je známo, o stvořeních, která žijí v moři. Na toto téma přečetl všechny knihy! Takže když uslyší o záhadné mořské nestvůře, která útočí na lodě, požádá svého přítele Conseila, aby mu tu strašlivou bestii pomohl vypátrat. K jejich štěstí se k nim při podmořském dobrodružství připojí Ned Land. Ned je statečný námořník, který se nebezpečí nebojí. Což je jenom dobře… Zrcadlová anglicko-česká četba pro mírně pokročilé studenty.
Nakladatelství INFOA (Založil/a: alča87)

Jules Verne Jules Verne
*08.02.1828 - †24.03.1905

teite
  1. 12. 2013, 16:51
Na konci jsem jako malá plakala pro kapitána Nema, byl snad mojí nejoblíbenější postavou ve Verneovkách. Budu si ji muset přečíst také v dospělosti, abych viděla, co to se mnou udělá.
Darwinista
  19. 7. 2013, 15:15
Jako dítě jsem naprosto miloval čtení kapitol a pak čtení popis mořských živočichů biologa Arronaxe, což byl i můj první dětský hrdina. Kdyby každé sci-fi bylo takto poučné a nevydávalo se místo "vědecké fantazie" cestou "fantazmagorické fantazie" měl bych tento žánr opravdu velmi rád. Tak či onak toto je prostě klasika.