Barvy lásky

Originální název: Waiting in the Wings

BB art - 2001
ISBN: 80-7257-546-5

BB art (2001) 80-7257-546-5 246

Poté, co herečce Annie Mitchellové uteče manžel s její nejlepší kamarádkou, zbude jí jen hromada nezaplacených účtů a sebevědomí posledního chlebíčku z nádražního bufetu. Zoufalá a bezprizorní, rozhodne se přijmout roli Beatrice v Mnoho povyku pro nic v jednom bezvýznamném divadélku až kdesi v Jorkshiru. Netuší, co ji čeká. Nejen, že divadlu hrozí krach, ale navíc se ukáže, že hru režíruje muž, kterého před šesti lety neslavně opustila kvůli svému manželovi. A tenhle muž, jak si Annie postupně musí přiznat, je nejen prudce inteligentní a dobře rostlý, ale navíc vládne znepokojujícím šarmem a přitažlivostí. (Založil/a: 1307_A_0507)

mysinecka86
  3. 3. 2013, 15:38
Tuto knihu jsem nemohla sehnat v žádném knihkupectví ani v knihovně. Nakonec jsem měla štěstí a sehnala jí v antikvariátu. Nejlepší romantická knížka jakou jsem zatím četla. Je v ní příběh, napětí a podle mě má spád. Velice čtivě napsaná.