Žulové město

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-110-0

BB art (2012) 978-80-7461-110-0 359
BB art (2009) 978-80-7381-485-4 359

Blíží se Vánoce, studené, temné a vlhké a s nimi přichází smrt. Detektiv seržant Logan McRae je první den v práci po roční nemocenské a horší směnu snad zažít nemohl. V zatopeném kanálu se našlo tělo čtyřletého Davida Reida; je uškrcený, zohavený a hodně dlouho mrtvý. Ale tím to teprve začíná. V Žulovém městě řádí sériový vrah a místní média prahnou po krvi. Mrtvých v pitevně přibývá skoro stejně rychle jako čerstvě napadaného sněhu v ulicích a Logan ví, že čas letí. Přibudou další mrtví. Když si nedá pozor, mohl by být jedním z nich. (Založil/a: skjaninka)

Stuart MacBride Stuart MacBride
*27.02.1969

illy
  6. 6. 2013, 6:39
Čekal jsem drsnou školu s příchutí skotské. Dostal policejní složku vyšetřování. Bez nějakých emocí, bez vztahu k aktérům. Průměrné a slušné čtení, nic víc. Škoda, myslel jsem že se skoťákama bude větší legranda.....
Fešná Bleška
  5. 12. 2014, 16:38
Hezká detektivka, čtivá a krvavá. MacBride ve mně ale neprobudil lítost či strach o postavy. Informace o tom, že zemřel další člověk byla podána stejným způsobem jako to, že si hlavní postava jde pro kafe. Je to škoda, čekala jsem trošku víc, poněvadž prolog byl opravdu úžasný - kdyby tak pokračovala celá kniha, zamilovala bych si ji. A ještě varování - není pro slabé povahy!!!
maurarita
  3. 6. 2016, 21:06
Parádní počtení . Ponurá atmosféra Aberdeenu ,déšť, sníh a mráz to vše dokresluje hrůznost zločinů,které zde byly spáchány.Vraždy malých dětí jsou vždy hrozivější než vraždy dospělích. Kniha je strhující a napínavá ,dobře se čte a nedá se od ní odejít.
spartik
  10. 9. 2013, 19:41
Byla jsem docela zklamaná. Kniha nebyla tak napínavá jak jsem čekala. Pořádnou detektivku si představuji jinak.