Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod
Originální název: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Computer Press - 2015
ISBN: 978-80-251-4383-4

Computer Press (2015) 978-80-251-4383-4 408
Computer Press (2012) 9788025137277 336

Hledáte odpovědi na otázky, jak založit vlastní e-shop, jak ho dokonale propagovat, provozovat a využívat ke svému podnikání? Využijte cenné zkušenosti, rady a tipy úspěšných obchodníků – autorů této publikace.

V tomto mistrovsky sestaveném praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti technického řešení můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte „slovníku“ marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. Autoři nezapomněli ani na právní stránku podnikání, povinnosti v případě reklamačního řízení či obchodní podmínky. V závěru knihy pak najdete odkazy na další zdroje informací a slovníček pojmů.

Mezi další konkrétní témata knihy patří:
– Výběr zboží a tvorba cen
– Dovoz zboží z EU i ostatních zemí
– Volba vhodného jména domény
– Tvorba obsahu webu – copywriting
– Uživatelské testování
– Zajištění návštěvnosti obchodu
– Zlepšení pozice e-shopu ve vyhledávačích – SEO
– Využití PPC reklamy a sociálních sítí
– Logistika a balení výrobků

(oficiální text nakladatelství) (Založil/a: Lorelei)

nevermore
  27. 8. 2015, 14:50
Neskutečná sbírka překlepů a chyb (doufám, že ne i faktických). Např. str. 18. No a v podstatě celá druhá půlka knihy. Já osobně bych byl asi nas*án, kdybych napsal knihu a korektor mi prosel takovou spoustu prohřešků. Co se obsahu týče, nic nového z této branže jsem se sice nedozvěděl, ale jinak jako shrnutí všeho možného to není vůbec špatné. Jen mám trochu pocit, že se tu řeší vše možné a zároveň nic nějak extra do hloubky, čili jak říkám, jako checklist všech možných odvětví, na která se zaměřit ok.