Zrození zabijáka

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-257-2

CooBoo (2013) 978-80-7447-257-2 192

Larten Hroozley tvrdě pracuje už od osmi let v továrně na hedvábí, kde musí spolu se svým bratrancem snášet násilnické chování předáka Traze. Když se Traz jednoho dne zase rozvzteklí a napadne Lartenova bratrance Vura, Larten se neudrží a bratrance začne bránit. Hrůzný konflikt ukončí předákova smrt. A Larten, který Traze zabil, musí urychleně zmizet. Na útěku se kvůli nepřízni počasí rozhodne schovat na hřbitově a přenocovat v kryptě. Tam narazí na záhadného Sebu Nila, který mu nabídne, aby se stal upířím pomocníkem. A protože Larten už nemá co ztratit, Sebovu nabídku přijme. (Založil/a: Antonín)

Inanna
  16. 2. 2014, 17:23
Čekala jsem víc, ale nemohu říct, že by mě dílo nebavilo. Celkově mám Shana ráda, proto jsem si tuto knihu koupila a čekám na další díly jeho tvorby. Relaxační kniha jak se patří, dokáže napínat, dokáže pobavit a hrdinové se neprotiví.