Nenávist až za hrob

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Fantom Print - 2013
ISBN: 978-80-7398-213-3

Fantom Print (2013) 978-80-7398-213-3 240

Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max. K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato na první pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt. (Založil/a: Kůstka)

Nnelly
  13. 10. 2013, 16:07
Ty akce jsou tam vážně jedna za druhou a doopravdy se to výborně čte, ale chybí logika... všichni moc mluví o plánech, aby nakonec všechno vyřešila hlavní hrdinka, což je docela zvláštní, protože sama o sobě je neschopná (a nepřidává tomu ani fakt, že jakmile se komukoli cokoli stane, hned se to uzdraví krví)... dialogy většinou nestojí za nic a nepotěšil mě ani Bones
marr13
  21. 3. 2013, 9:11
Není to špatné,hodně dobře se to čte.Má to spád a dokonce v jedné části knihy,jsem se přistihla,že zadržuji dech.Spisovatelka umí jednotlivé scény výborně napsat.Je to takový dobrý úlet do jiného světa.
Miffyna
  27. 12. 2014, 16:16
Po prvním dílu jsem si musela přečíst i další ale ,, Nenávist až za hrob" se mi líbila nejvíce spoustu akce a s koncem knihy jsem neodolala a čtu další :DDD
Mazel
  5. 6. 2013, 22:32
Celá série Nočních lovců stojí za to!! Každou z knih jsem měla přečtenou za půl dne.. Kord třetí díl oplívá mnoha akcemi tak,že se od toho nemůžete odtrhnout.Jsem nadmíru spokojená a těším se na další díl. :)