Momentálně mladá

Originální název: Momentálně mladá

Eroika - 2009
ISBN: 978-80-86337-88-3

Eroika (2009) 978-80-86337-88-3 178

Házet flintu do žita není nic pro Matyldu. To by ji spíš použila a postřílela všechny, kteří ji díky tomu, že je už babičkou, zaškatulkovali mezi ženy na odpis. Co by prý tak ještě asi chtěla? Má manžela vlastnícího prosperující firmu, lukrativní pracovní místo, prima dceru Julii, vnučku Mumijku a pocit, že všechno teprve začíná. Matylda je totiž momentálně mladá. Po letech opouští manžela, který sráží její sebevědomí a zvažuje svůj další profesní život, protože dělá práci, kterou vůbec nemá ráda. Nenechá si sebrat svůj optimistický náhled na život, nebojí se změn. Věří, že na uskutečnění snů není nikdy pozdě. A že krok do neznáma udělá tou správnou nohou. (Založil/a: skjaninka)

felisr
  3. 11. 2013, 20:53
Hlavní hrdinka bere životní peripetie s nadhledem i humorem. Já mít takového napřesdržku manžela, rozhodně by mě smích přešel. Čtivé, zábavné, zhltnuté za 2 dny. Od autorky budu rozhodně shánět další! :-)