Nositelé Jízdního řádu

Nositelé Jízdního řádu

Dr. Rebstöck - 2012
ISBN: 9788086876276

Dr. Rebstöck (2012) 9788086876276 93

Osmatřicet krátkých humorných povídek z nádražáckého prostředí. Autorem za třicet let služby u dráhy odposlouchaných či na vlastní kůži zažitých a opatřených malebnými ilustracemi Rudi Lorenze. (Založil/a: DriftBooks)

DriftBooks
  16. 2. 2013, 11:49
Nebezpečná kniha. Obálka by měla být opatřena varováním. Zakoupil jsem si ji, přinesl domů a přestože bylo hodně po půlnoci, jen tak, aby se mi lépe usínalo, ležíc již v pelechu, nakoukl do ní. Nejde ani tak o to, že jsem šel spát v půl čtvrté, protože jsem ji nakonec přečetl celou, ale nezřízeně jsem u toho řval smíchy. Přes slzy jsem neviděl na písmenka a třikrát na mě doma vlítli, ať se uklidním, že chtějí spát, nehledě na to, že bydlím vedle hřbitova a co kdybych náhodou probudil i sousedy. To se mi nestalo snad třicet let. Takže doporučuji zavřít se do izolované a zvukotěsné místnosti a opatrně otvírat. Jde o život!:-)