Lidé konají zázraky

Lidé konají zázraky
Originální název: The Ring Must Be a Magic One

Dialog - 1997

Dialog (1997) 176

Autor zdokumentoval dalších jednadvacet záhadných událostí, které vskutku proběhly za nevysvětlitelných okolností. Například v dokumentu Pravnuci budoucnosti Carter předkládá důkazy o tom, že UFO jsou vlastně naše vlastní letadla, pronikající k nám časoprostorem z budoucnosti. Fenomenální Vanga přináší životní příběh bulharské jasnovidky, jež už před lety neomylně nastínila naši převratnou budoucnost. Dokument Slovo dané svatému je dokladem toho, že bychom ve svém vlastním zájmu neměli podceňovat metafyzické fenomény. V příběhu Mezi časovými proudy autor dokazuje, že snění ve spánku není pouhým odreagováním duchovních rmutů, ale je především zřetelným signálem o tom, co neodvratného nás čeká v budoucnosti.

Lidé konají zázraky jsou obecně nesmírně vzrušující a napínavou četbou, která navíc přináší velké nožství zajímavých a původních informací. (Založil/a: ilon-a)

#záhady