Hubnutí bez diet a cvičení

Hubnutí bez diet a cvičení

Podtitul: Zhubnout může každý

Originální název: Hubnutí bez diet a cvičení

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-87717-04-2

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-87717-04-2 168 vydal TAXUS International

Hubnutí bez diet a cvičení zní jako totální science fiction. Ale není tomu tak. Martina Králíčková, manželka Ivo Tomana, ví, jak na to.

Její kniha Hubnutí bez diet a cvičení přináší všem, kdo se marně snaží zhubnout, návod, jak docílit snižování hmotnosti a přitom se nestresovat příkazy a zákazy. Dokonce ani cvičit nemusíte, a přesto budete hubnout. Svou knihu Martina Králíčková napsala pro všechny, kdo na většinu z následujících pěti otázek odpoví ANO:
- máte kila navíc?
- jste jedna z těch, kdo drží už několikátou dietu?
- zápasíte s jojo efektem?
- zhubnete a později zase přiberete?
- a nakonec často vážíte víc, než před začátkem diety?

Hubnutí bez diet vám prozradí, jak konečně zhubnout. Sama autorka má postavu jako modelka a přitom žádné "zaručené" diety nedrží. Nejí light potraviny a klidně se nají i večer. Když má chuť na brambůrky nebo čokoládu, tak si je dopřeje. A přesto je štíhlá.
Jak? Je třeba jen dodržovat několik jednoduchých pravidel a můžete zapomenout na počítání kalorií a nepřeberné množství diet, které vám stejně k ničemu nebyly.

Kniha Hubnutí bez diet a cvičení vám dokáže, že zhubnout může každý.Ušetří vám nejen spoustu nervů s různými dietami, stresů při pohledu do zrcadla, ale hlavně peněz za různé odtučňovací kůry.

Tak na co čekáte?
Začněte hubnout hned teď! (Založil/a: icekafe)

Marička
  2. 11. 2015, 14:24
Martina Králíčková má velmi podobný styl psaní jako její manžel Ivo Toman. Kniha mi seděla možná právě díky tomu. Martina nechodí kolem horké kaše, ale na rovinu řekne, jak to s jídlem je. To, že její názory dávají hlavu i patu, hodnotím i podle toho, že se mi díky ní podařilo zhubnout všechna poslední kila navíc. Spoustě lidem její styl nesedí, protože ta filosofie je až příliš jednoduchá. Mě to však fungovalo :).