Vedra

Originální název: Echo Burning

BB art - 2004
ISBN: 80-7341-269-1

BB art (2004) 80-7341-269-1 359

Příběh pojednává o chlápkovi (Jack Reacher), kterej utíká před spravedlností a při stopování narazí na jednu mladou texasanku Carmen, která se mu svěří se svými problémy. Když mu řekne, že jí manžel mlátí a že nemá ani vindru na právníka, rozhodne se jí pomoct. Když ale tým najatých odstřelovačů odbouchne jejího manžela, tak to přišijou jí a pošlou jí bručet. Jack se seznámí s jednou půvabnou právničkou, která je mimo jiné lesbička a snaží se Carmen pomoci seč může. (Založil/a: Sharul)

tomdra
  28. 5. 2013, 16:47
Další skvělí příběh Jacka Reachera. Tentokrát se odehrával v Texasu. Jako vždy od začátku do konce velmi napínavý příběh. Mám ještě dvě knihy co teď budu číst, tak se už těším.
maratach
  9. 1. 2012, 5:20
Stopování je nespolehlivým způsobem dopravy. Při teplotě přes čtyřicet stupňů můžete být rádi, když řidič otevře dvířka klimatizovaného auta alespoň na tak dlouho, abyste stačili vklouznout dovnitř. To zjistil Jack Reacher velice rychle. Cestuje ve vražedném vedru texaského léta nekonečnou otevřenou prázdnotou a potřebuje zůstat v pohybu, tak jako žralok na širém moři. Nezajímá ho, kdo mu zastaví. V životě by ho nenapadlo, že to bude někdo jako Carmen. Je sama a řídí cadillac. Krásná, mladá a bohatá. Má malou dceru, kterou sledují neviditelní pozorovatelé. A manžela zavřeného ve vězení, jenž ji bude brutálně mlátit, až se vrátí domů. Pokud ji okamžitě nezabije. Reacher se v nepříjemných situacích vyzná. A odlehlý ranč v okrese Echo, na kterém Carmen žije, jimi oplývá: lži, předsudky, nenávist a vražda. Reacher nedokáže dámě v úzkých odolat. Její rodina ji nemá ráda. Policajtům nelze věřit. Právníci nepomůžou. Kdo jiný by ji mohl zachránit než Reacher?
Sybrakos
  15. 2. 2013, 8:36
Teda ten \"oficiální\" popis knihy je dost zavádějící. Spoilerů jak mraky.. No, mám rád Reacherovky z maloměstského prostředí a to vedro a prach jsem úplně cítil.