Šerif McGill

Originální název: Marshall McGill

Moba - 1994
ISBN: 80-7173-025-4

Moba (1994) 80-7173-025-4 156

Morgan Oates Quaid - muž, kterému patřilo městečko Amity - zemřel a Big Kelly Woodbridge vycítil příležitost. Proti Quaidovi by rančer posedlý touhou po moci neměl sebemenší šanci, ale teď se konečně může zmosnit městečka i údolí Canyon Valley. jenže Quaid zanechal závěť a jeho dědičkami jsou čtaři krásné ženy. Proti ženám nemůže Woodbridge vést boj jako proti mužům, jenže zatím své dědictví nepřevzaly. Přítel mrtvého šerif McGill po ženách pátrá, aby je o nečekaném dědictví informoval... (Založil/a: ¨pacik77)

G. F. Unger G. F. Unger
*23.03.1921 - †03.08.2005

zdeny99
  15. 7. 2015, 16:54
Je to takových 50 odstínů šedi pro muže, protože se vše točí kolem nádherně tvarovaných těl čtyři čubek k ošukání, které samy celou dobu prahnou po sexu s McGillem. Ten si to s nimi rozdává na cestách a krom toho zabíjí parchanty a sjednává pořádek jako šerif ve městě Amity.
Je to moje první přečtená kniha od Ungera a několikrát překonala mé očekávání. Tak jsem zvědavý, jaké budou jeho další knížky. [1. přečtení, 1. hodnocení, 1. komentář, 100 %]