Superman: Utajený počátek

Originální název: Superman: Secret Origin

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-257-2

BB art (2013) 978-80-7461-257-2 224

CO UTVÁŘELO MUŽE Z OCELI? Mladý Clark Kent odjakživa věděl, že je jiný. V dětství užíval svých neuvěřitelných schopností k záchraně lidských životů a konání podivuhodných skutků – nyní však dospívá a jeho schopnosti se vymykají kontrole. Někdejší dar se rychle stává prokletím. Proto mu jeho milovaní adoptivní rodiče odhalí pravdu: ačkoliv tak vypadá, není jedním z nás. Vyzbrojen poznáním tajemství svého skutečného původu se Clark vydává na dlouhou cestu. Ve vzdálené budoucnosti si získá přátele, v městečku, kde vyrůstal, objeví nepřítele na život a na smrt. Jeho pouť ho přivede do nejúžasnějšího města celé planety, které se rozhodne chránit oděn v šatu dávno neexistujícího světa. Odhalí svou jedinou skutečnou slabinu a najde tu pravou lásku. Pochopí, že lidé se hrdiny nerodí – stejně jako ocel musí být nejprve ukuti. (Založil/a: al-ma)