Zrada

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fortuna Teen - 2013
ISBN: 978-80-7321-694-8

Fortuna Teen (2013) 978-80-7321-694-8 280

Stalo se to velice rychle, jak už to u tak strašných věcí bývá. K Olivii se přiblížila čepel nože a zapíchla se jí do hrdla. Prudce a zuřivě. A jen vrah mohl vnímat ironii jejích posledních slov: Teče mi krev!

Když na večírku kdosi ubodá Olivii Grantovou, studentku, která přijela na výměnný pobyt, obvinění se městečkem Port Gamble šíří rychleji než nejpopulárnější zprávy na Twitteru. Skoro všichni ukazují prstem na Briannu, již mnozí pokládají za falešnici a jejího přítele Drewa. Čisté svědomí však nemá ani Beth Leeová, samotářka, u níž Olivia bydlela. Bethiny nejlepší přítelkyně Hayley a Taylor Ryanovy se pokusí její jméno očistit, přitom však objeví hustou pavučinu šokujících tajemství.

GREGG OLSEN, autor bestsellerů New York Times, ve svém druhém skandálním románu ze série Prázdná rakev zkoumá odvrácenou tvář společnosti. Inspiroval se skutečným případem Amandy Knoxové. (Založil/a: Claira)

#beletrie  #drama
Gregg Olsen Gregg Olsen
*05.03.1959

Shifer
  24. 8. 2013, 11:35
První díl se mi líbil víc, v tomhle mě nejvíc bavilo odkrývání minulosti Hayley a Taylor. Celkově mě víc bavilo, když se příběh točil okolo dvojčat, Beth a Connora, tyhle postavy mám opravdu moc ráda. Vyšetřování vraždy mě bavilo, ale konec nebyl tak šokující jako v Závisti.
veronikaS
  8. 4. 2016, 0:41
Další mrazivá kniha do sbírky od skvělého autora Gregga Olsena. Druhý díl se mi líbil víc než ten první, zápletka mi přišla zajímavější a ocenila jsem, že autor trochu poodhalil minulost dvojčat Hayley a Taylor, ale konec, konec byl tak skvěle promyšlený, že jsem jen otevřela pusu a nevěděla co k němu říct.
xxFanyxx
  14. 5. 2014, 16:16
Sáhla jsem po knížce, protože jsem chtěla něco lehčího. Ale asi ne tak moc lehkého. Postavy jsou dost mělké, příběh mi přijde bez pointy, původní detektivní zápletka je nakonec rozluštěna během asi dvou stránek. Konec knihy je vlastně jen o minulosti dvojčat, které toho moc s obětí společného nemají a i ta je nakonec ponechána dost nerozluštěná. Za mě tedy ne. Jediné plus je, že je to napsáno opravdu čtivě, proto jedna hvězda.
LencaF
  19. 9. 2016, 9:46
No druhý díl byl o kapku lepší než prvni ale zase něco zůstalo nezodpovezeno. Po slabém prvním díle jsem čekala že dvojka to rozjede a nabusi do čtenáře informace. Kdybych si nekoupila hned oba díly najednou tak po dvojce bych už nesahla . Pokud někdy bude třetí díl budu se hodně rozmyslet o půjčení v knihovně ale koupě, to ne. Rereading v tomto případě nehrozí.