Vlčí krev

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1746-4

Fragment (2013) 978-80-253-1746-4 256

Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky – nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí.

Minulost vlkodlaka Nerana, nazývaného Syn pekel, je s Temnovlky pevně svázána. Pouze čarovný nektar Étarlininy slzy by mu mohl pomoci se odpoutat a zvrátit svůj osud. Musí uzavřít spojenectví s elfkou Liadel, kterou ze srdce nenávidí. Podaří se mu odhalit její tajemství? Bude Neranovi odpuštěna dávná zrada? Ve Velwetii mezitím propuká boj temných sil - třinácti démonů. Neran je vtažen do bitvy o moc. Kdo zvítězí, rozhodne o osudu celé země.
Zdroj:Oficiální popis nakladatele (Založil/a: sucre)

Nnelly
  21. 4. 2013, 12:13
Moc hezký nápad, krásná obálka, zajímavé pojetí fantasy světa i vlkodlaků, ale zpracování nic moc... krátké věty, opakující se slova a dost hloupé dialogy. Jaksi na pomezí mezi knihou pro děti a knihou pro dosělé... na obálce je "pro čtenáře 15+", ale ti podle mě knihu neocení. A právě proto, že má být kniha pro starší čtenáře je to mezi 2/3...
Nikolka001
  10. 5. 2014, 0:43
Nečekala jsem, že mě kniha zaujme tak, jak to dokázala. Napínavý, čtivý příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Super dílo od české autorky. :) Doporučuji.