Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská!

Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská! Originální název: Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská!

Thespis - 2009
ISBN: 978-80-904482-0-9

Thespis (2009) 978-80-904482-0-9 131

Soubor fejetonů studentky práv, které publikovala původně na svém blogu a díky velkému ohlasu byly vydány v knižní podobě. (Založil/a: Lenitschka)

Renata Francová Renata Francová
*1985

we.ri
  1. 11. 2012, 21:51
Vtipné, trefné, prostě dokonalé. Při čtení Renatiných fejetonů jsem se smála na celé kolo a občas některé četla víckrát za sebou, protože mě tolik bavily, že mi bylo líto se s nimi hned rozloučit. Autorka je velice vtipná, sebeironická a dokáže vše možné naprosto brilantně podat. Narazila jsem na její fejetony úplně náhodou v časopise OnaDnes a vůbec toho nelituji. Pravidelně nedočkavě sleduju její blog, kdy se tam zase objeví nový exemplář parádního počtení :)
HDosoudilová
  25. 9. 2015, 12:04
Vtipné fejetony na zlepšení nálady, najde se v nich nejedna žena. Vřele doporučuji. Snad autorka napíše více takových knih.
xlucka
  27. 1. 2014, 18:17
Výborná knížka, moc jsem se bavila, tenhle humor mám moc ráda. Rozhodně doporučuju. Je to sbírka fejetonů z blogu na idnesu.