Andělské poselství naděje

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3666-7

Knižní klub (2013) 978-80-242-3666-7 160

Irská autorka Lorna Byrneová, která má od nejútlejšího dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá. Nesmírnou popularitu si získala jak její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech, tak i volné pokračování pod názvem Schody do nebe. Ve svém nejnovějším díle Andělské poselství naděje se autorka obrací přímo ke čtenářům s doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc. Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje. (Založil/a: Moreanne)

Lorna Byrne Lorna Byrne
*??.04.1955

moonchild
  14. 10. 2013, 15:13
Autorka se obrací přímo ke čtenářům s doporučeními,jak mohou oslovit anděly s prozbou o pomoc...........
Ruffy
  27. 12. 2013, 12:16
Neuvěřitelná kniha, byla jsem v knihkupectví a hledala něco, co by mi mohlo jakkoliv pomoci. Zahlédla jsem tuto knihu a ihned si jí koupila. Pomohla mi v období, kdy mi bylo nejhůř. Zemřel mi přítel a já ztrácela zájem a chut žít.. Objevila jsem tuto knihu a i když už si dlouho myslím, že to takhle doopravdy je, tahle mě v tom jen utvrdila. Vím, že se s ním zase jednou setkám a pokud budu naslouchat andělům bude se mi dařit lépe a lépe.. Mockrát spisovatelce děkuji..
mssecret
  30. 1. 2014, 17:01
Lorna a její dokonalé knížky...
Měla jsem tu čest se s autorkou poznat na autogramiádě v dubnu 2013 a musím říct, že to byl skutečně silný zážitek, na který jen tak nezapomenu. Lorna je skvělá bytost a její knihy jsou opravdu životní dobíječe. Komukoliv jsem knihu půjčila, ten ji jen chválil, ostatně, jinak to snad ani nejde. :)
smisekmona
  28. 10. 2013, 20:46
Málo kdy se mi stane, že by mě kniha dojala k slzám. Je krásně napsaná se vší skromností a s takovou láskou až se mi občas tajil dech. Jedna kapitola se mě opravdu dotkla a pokud to tak opravdu je je to krása!