Nikola Tesla & Albert Einstein na cestě časem

Nikola Tesla & Albert Einstein na cestě časem Originální název: Nikola Tesla & Albert Einstein na cestě časem

Jak byste reagovali po naservírování pravdy utajené desítky let o dvou nejvýznamnějších géniích světa, zatajovanou nejen vládou USA, ale i nejmocnějšími lidmi na zemi? Kdy srbský vynálezce před více než sto lety postavil věž Wardenclyffe, z které byl schopen zdarma rozesílat elektřinu vzduchem po celém světě. Avšak nejmocnější lidé té doby projekt zničili, vynálezce zruinovali a vše ututlali. Proč, je snadné si domyslet… Příběh dále poodhalí pravdu o naší cestě po smrti. Toužíte zvědět, co znamená tento svět, náš svět? Následuje po životě ještě náročnější cesta? A co je vlastně život! Jaký je jeho smysl? A jaký náš? To poodhalí poselství příběhu. (Založil/a: Snicketka)

Tomáš Walliant Tomáš Walliant
*1977

Sharul
  4. 1. 2014, 0:22
Přestože jsem tuto knihu nečetla celou, ale dělala jsem u části korekturu, můžu říct, že příběh je velmi zajímavý a čtivý. Čtenář zde najde spoustu informací nejen o historických událostech, ale i o významných postavách dějin vědy.