Řada nešťastných příhod 10: Ledová stěna

Řada nešťastných příhod 10: Ledová stěna Originální název: A Series of Unfortunate Events, Book the Tenth: The Slippery Slope

Egmont - 2004
ISBN: 80-252-0039-6

Egmont (2004) 80-252-0039-6 366

Již desátá kniha příhod sirotků Baudlairových. Pátrání po tajemné organizaci DP zavede sourozence Baudelairovy až pod strmé vrcholky Nedílného pohoří. Situaci jim strpčuje nejen nepřátelské prostředí, ale i zločinný hrabě Olaf, který unese nejmladší z Baudelairových, malou Sunny. Na scéně se vynoří i několik nových záhadných postav a také někdo, o kom si všichni mysleli, že zahynul při požáru domu.

Pro čtenáře od 6 let. (Založil/a: mss)

kajas1993
  22. 8. 2012, 20:54
Sunny je unesena odporným hrabětem Olafem, takže o ni pravděpodobně budete mít celou dobu strach. Šokem pro mě bylo zjištění, že někdo, kdo byl považován za mrtvého, ve skutečnosti mrtev není (ale možná brzy bude).
TajemnaM
  30. 10. 2011, 16:20
Cesta se pomalu blíží do cíle a Sunny objevuje nový um, umí vařit. Od téhle knihy je Sunny definitivně moje neojoblíbenější postava. Píběh opět chytlavý, originální a bláznivý, jako vždy.
Margret
  3. 2. 2012, 18:33
Pokud bude až do posledního dílu každá kniha lepší a lepší, tak jako mám pocit že se děje, tak jsem opravdu nešťastná, že nemůžu odložit povinnosti o týden a ležet ve zbytku knih, dokud je nedočtu. Zároveň jsem knihu hltala a i se nutila číst pomaleji, abych si ji užila o trochu déle.
Veve721
  26. 9. 2016, 12:33
Konečně i Sunny našla něco v čem vyniká (kromě kousáni samozřejmě). Vaří, což se hodí když umí i zoubkama otvírat konzervy. :D Díl je napínavý a nemohla jsem se od něj odtrhnout. :)