Sázka na vášeň

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-658-9

Baronet (2013) 978-80-7384-658-9 320

Všem připadá, že se A. J. Sutherlandová musela zbláznit, když koupila divokého hřebce, kterého žádný jezdec ani trenér nedokáže zkrotit. Jestli ale existuje někdo, kdo si s tím pekelníkem poradí, je to A.J.. Sama to však nedokáže, a tak se vydá za slavným Devlinem McCloudem, jezdeckou legendou s chromou nohou – a příšerným chováním. Devlin pozná bojovníka na první pohled – a taky pozná, že ten kůň není žádná nevinná fialinka. Než se naděje, ocitne se divoký hřebec v jeho prázdné stáji a horkokrevná, božsky smělá jezdkyně mu usne na gauči. Zvládnou však všichni tři šampionát bez úhony? Vášeň, která v něm procitla vůči jezdkyni, ohrožuje trénink – a v takovéhle soutěži je jakékoli rozptylování nejen neprofesionální, ale přímo smrtonosné… (Založil/a: al-ma)

Nnelly
  29. 6. 2013, 17:19
je to červená knihovna, ale s dějem... J. R. Ward umí pracovat s charaktery a psychikou postav (jak známe z Bratrstva černé dýky, kde se ovšem vyžívá v extrémech) a i když mi dostihy a příběhy z prostředí koní nic neříkají, tak jsem byla chcená, protože jsem se do toho, co autorka popisovala, dokázala dokonale vžít
marr13
  12. 3. 2013, 18:29
Kniha samotná je spíše červená knihovna.Láska,vášeń prostředí závodů a krásní koně.To vše tam nechybí,co k ní dodat?Miluji J.R.Ward, tak si přečtu opravdu vše,ale nečekejte od této knížky něco jako u BDB.I když můžete sledovat její postup v psaní.Její vykreslení prostředí je brilantní.Dokážete se do příběhu vžít.Ale nečekejte tak úchvatný svět, který popisuje v BDB.
Pro milovnice J.R.Ward a červené knihovny doporučuji.