Řada nešťastných příhod 12: Předposlední utkání

Řada nešťastných příhod 12: Předposlední utkání Originální název: A Series of Unfortunate Events, Book the Twelfth: The Penultimate Peril

Egmont - 2006
ISBN: 80-252-0394-8

Egmont (2006) 80-252-0394-8 362

Další z nešťastných příhod zavede sourozence Baudelairovy do podivného hotelu Rozuzlení, kde se setkají s mnoha postavami z minulých příhod a řadou absurdních situací. Do hotelu samozřejmě přijede i zločinný hrabě Olaf, neštítítcí se ničeho v honbě za dědictvím Baudelairových.

Pro čtenáře od 6 let. (Založil/a: mss)

kajas1993
  22. 8. 2012, 21:00
Těch knížek opravdu nemuselo být tolik, já to ale Lemonymu odpouštím. Když si vzpomenu, jak dlouho jsem na poslední dva díly musela v naší malé knihovně čekat...takový byl o ně zájem.
TajemnaM
  30. 10. 2011, 16:24
Všechno se blíží ke konci. A je to zatraceně napínavé. Musím uznat, že tenhle a poslední díl jsem přečetla v jeden den, nedalo mi to. Objevují se vyjasnění (rouzlení...xD) ale s nimy i další otázky. Začíná se ukazovat, že hrabě Olaf je ještě nechutnější než jsme si mysleli. A celý tento příběh se pousouvá za jiné hranice, je více masakrovitější. A možná i více uvěřitejnější.
Margret
  11. 2. 2012, 15:34
Kam tenhle příběh povede, tak to po této knize nemám nejmenší tušení. Rekapitulace všech strastí sourozenců v podobě připomenutí všech osob, jež se objevily v jejich životě, byla jako kvíz, co všechno si pamatuji z předešlých knih a že jich bylo... Jsem napjatá jak struna, co mi poví Konec.