Řada nešťastných příhod 13: Konec

Řada nešťastných příhod 13: Konec Originální název: A Series of Unfortunate Events, Book the Thirteenth: The End

Egmont - 2007
ISBN: 978-80-252-0650-8

Egmont (2007) 978-80-252-0650-8 368

Poslední svazek nešťastných příhod sourozenců Baudelairových. Než však budou smět uzavřít svůj příběh, budou ještě muset čelit nebezpečné bouři, podezřelému nápoji, stádu divokých ovcí a obrovské ptačí kleci. A bohužel se také seznámí s opravdu strašlivým tajemstvím, jež se týká jejich rodičů.

Pro čtenáře od 6 let. (Založil/a: mss)

Shax
  20. 1. 2013, 15:27
Všechno jednou musí skončit. U Řady nešťastných příhod je mi to ale vskutku líto. Mám nutkání se vrátit k prvnímu dílu a znovu prožívat jejich neveselá a mnohdy nedobrovolná dobrodružství..
kajas1993
  22. 8. 2012, 21:03
Výstižný název poslední knihy. Samotný konec mě neuspokojil tolik, jak jsem předpokládala, ale se sourozenci Baudelairovými jsem (s menšími přestávkami) strávila skoro celý rok 2007. A to se počítá.
Melindaaaa
  19. 5. 2012, 17:51
Poslední díl dokázal jednu věc. Měla jsem chuť začít si číst celou sérii znovu, protože mi bylo smutno, že už je KONEC a že už se s Baudelairovými musím rozloučit.
TajemnaM
  30. 10. 2011, 16:26
Ano, konec všeho. Tenhle geniální příběh, byť má někdy někde díry, končí touhle knihou a nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Opět je to velmi chytlavá story a mě nezbývá, než dát plných pět hvězd.
Svatoslav.Svatomír
  27. 10. 2015, 10:54
Konec konce je ve své podstatě hodně připomíná závěr ikonického televizního giganta - Lost. Buď absolutní závěr milujete nebo jím naprosto pohrdáte. 13ka není o hledání odpovědí, ale o loučení s postavami, pochmurným dějem a především záhadami, jež vás pouze nahlodají a nedají chvíle klidu. 13ka je pravděpodobně jednou z nejsmutnějších knížek, které jsem kdy četl. Takhle chladně a krutě ukončit třináctý svazek putování postav (dětské!!) série chce opravdu koule! Smekám.
Margret
  19. 2. 2012, 19:48
Vyprávění končí, řada nešťastných příhod pokračuje. Naprosto odpovídající poslední díl série, u kterého mi bylo opravdu fajn. Takové konce mám ráda, žádné ...a žili šťastně až do smrti.
Lidusha
  15. 8. 2012, 11:23
celá série bezva, i když čtvrtý díl byl pro mě asi nejslabší...tento díl je zajímavý z toho pohledu,že se konečně čtenář dozvídá vše,co bylo po celou dobu jenom naznačováno,všechny tajemství,která obklopovali sourozence po celou dobu příběhy,ale samotný konec konce pro mě byl docela zklamáním,čekala bych něco dramatičtějšího,tenhle konec byl na mě poněkud rozvláčný,nezajímavý a až moc otevřený,to mě trochu zamrzelo...