Americký upír

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-279-4

BB art (2013) 978-80-7461-279-4 200

Skinner Sweet je nemilosrdný a lstivý psanec. A taky upír… ale ne jen tak ledajaký. Jako první upír, který se zrodil na americké půdě, je silnější, sveřepější a světlo mu neuškodí ani v nejmenším. Pětačtyřicet let poté, co vstal z hrobu, se Sweet ocitne v Los Angeles dvacátých let, kam světla Hollywoodu vábí jako můry mladé a krásné dívky. Jak ovšem záhy zjistí mladá a chudá herečka Pearl Jonesová, působí tu síly mnohem zlověstnějšího než pouhá lidská hrabivost. Když její sny o hvězdné filmové kariéře promění v krvavou noční můru, pomůže jí Skinner Sweet přežít – a pomstít se. (Založil/a: al-ma)

Scott Snyder Scott Snyder
*01.01.1976

Rafael Albuquerque Rafael Albuquerque

Stephen King Stephen King
*21.09.1947

Draconian
  13. 7. 2013, 11:03
Na rovinu: skvělý komiks! A hlavně výborný příběh. Kniha je rozdělena do několika kapitol. Každá kapitola obsahuje dva minipříběhy. Jeden od Snyder a jeden od Kinga. Zažijeme tak jak vznikl Americký upír - Skinnera Sweeta - a včem se vlastně liší od těch "obyčejných" evropských upírů. Pevná vazba je pěkně vyvedena, kresby jsou perfektní...nádhera. Jedinou vadou na kráse je pro mě jako skoro u všech komiksů - jejich délka. Měl jsem přečteno za jeden den.